O nas

Spółka Movicom na rynku polskim istnieje od 2009r. Jako operator telekomunikacyjny i dostawca rozwiązań teleinformatycznych zapewniamy najwyższe standardy obsługi handlowej i serwisowej. Firma specjalizuje się w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych dla najbardziej wymagających klientów biznesowych, gwarantując najwyższy standard realizacji warunków umownych.

Dostęp do nowoczesnej infrastruktury, wspierany fachowym doradztwem produktowym i odpowiedzialnym serwisem, to główny atut firmy. Wszechstronna wiedza zespołu sprzedażowego w zakresie współczesnej telekomunikacji pozwala na optymalne zestawienie usług do wymagań stawianych przez naszego klienta.

Movicom oferuje usługi w ramach nowoczesnej telekomunikacji. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde zapytanie ofertowe związane z szeroko rozumianą wymianą informacji na odległość, dostarczeniem rozwiązań sprzętowych oraz audytem teleinformatycznym. Zapewniamy dostęp do indywidualnej oferty handlowej i definiujemy osobiste warunki obsługi posprzedażowej. Poprzez stałą obserwację rozwiązań technicznych jesteśmy w stanie optymalizować usługi pod względem finansowym gwarantując utrzymanie wysokich standardów jakościowych.

"...połączenia doskonałe"

Movicom jest spółką z kapitałem polskim wniesionym przez inwestorów prywatnych. Zasięg działania sieci Movicom nie jest ograniczony terytorialnie. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdą ofertę związaną z dostawą lub budową infrastruktury telekomunikacyjnej w Polsce oraz poza terytorium kraju. Movicom to zespół specjalistów branży telekomunikacyjnej. Zarówno zespoły handlowe jak i dział techniczny reprezentują inżynierowie telekomunikacji, których wiedza została zbudowana w oparciu o liczne profesjonalne szkolenia oraz zdobyte w dotychczasowej karierze doświadczenie.