Movicom

Dzięki długoletniemu doświadczeniu o rynku telekomunikacyjnym wiemy prawie wszystko

zespół Movicom

Kilka słów o Movicom

Na polskim rynku telekomunikacyjnym działamy nieprzerwanie od 12 lat. Zrealizowaliśmy setki projektów telekomunikacyjnych dla polskich przedsiębiorców. Wybudowaliśmy wiele kilometrów infrastruktury kablowej oraz radiowej. Nasi pracownicy techniczni oraz biuro wsparcia, to inżynierowie telekomunikacji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte referencjami od naszych klientów i firm z nami współpracujących.

„…połączenia doskonałe”

Spółka Movicom na rynku polskim istnieje od 2009r. Jako operator telekomunikacyjny i dostawca rozwiązań teleinformatycznych zapewniamy najwyższe standardy obsługi handlowej i serwisowej. Firma specjalizuje się w dostarczaniu usług telekomunikacyjnych dla najbardziej wymagających klientów biznesowych, gwarantując najwyższy standard realizacji warunków umownych.

Dostęp do nowoczesnej infrastruktury, wspierany fachowym doradztwem produktowym i odpowiedzialnym serwisem, to główny atut firmy. Wszechstronna wiedza zespołu sprzedażowego w zakresie współczesnej telekomunikacji pozwala na optymalne zestawienie usług do wymagań stawianych przez naszego klienta.

Movicom oferuje usługi w ramach nowoczesnej telekomunikacji. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde zapytanie ofertowe związane z szeroko rozumianą wymianą informacji na odległość, dostarczeniem rozwiązań sprzętowych oraz audytem teleinformatycznym. Zapewniamy dostęp do indywidualnej oferty handlowej i definiujemy osobiste warunki obsługi posprzedażowej. Poprzez stałą obserwację rozwiązań technicznych jesteśmy w stanie optymalizować usługi pod względem finansowym gwarantując utrzymanie wysokich standardów jakościowych.

Spółka Movicom

Movicom jest spółką z kapitałem polskim wniesionym przez inwestorów prywatnych. Zasięg działania sieci Movicom nie jest ograniczony terytorialnie. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każdą ofertę związaną z dostawą lub budową infrastruktury telekomunikacyjnej w Polsce oraz poza terytorium kraju. Movicom to zespół specjalistów branży telekomunikacyjnej. Zarówno zespoły handlowe jak i dział techniczny reprezentują inżynierowie telekomunikacji, których wiedza została zbudowana w oparciu o liczne profesjonalne szkolenia oraz zdobyte w dotychczasowej karierze doświadczenie.

Movicom gwarantuje

monitoring

24 / 7

monitoring sieci w trybie 24/7

dopasowanie

Dostosowanie do rosnących wymagań

aktualizacja i dobór urządzeń sieciowych, przy uwzględnieniu ciągłej rozbudowy sieci,
dostosowując je do rosnących wymagań rynkowych i technologicznych

parametry

Gwarantowane parametry

terminowe dostarczanie i świadczenie usług z gwarantowanymi parametrami SLA (Services Level Agrement) oraz spełnianie wszelkich pozostałych zobowiązań  wynikających z umów
zawieranych z klientami i partnerami

obsługa

Profesjonalna obsługa

profesjonalna obsługa klientów z wykorzystaniem dostępnych kanałów kontaktu

Komfort dla pracowników

zapewnienie pracownikom komfortowych i ergonomicznych warunków pracy oraz
systematyczne podnoszenie kwalifikacji

Kadra kierownicza analizuje bieżące działanie sieci Movicom pod względem technicznym oraz organizacji pracy działu kontaktu z klientem i jest zobowiązana do:

  • spełniania wymagań jakości,
  • stałego podnoszenia kwalifikacji personelu,
  • odpowiadania na potrzeby ciągłego doskonalenia produktów Movicom i zwiększania skuteczności Zarządzania Jakością.

Chcesz dowiedzieć się, jakie rozwiązanie sprawdzi się najlepiej w Twojej firmie?

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu, a my przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb!